İngiltere İçişleri Bakanı Cleverly: Evan bir gazetecidir, derhal serbest bırakılmalıdır

İngiltere İçişleri Bakanı James Cleverly, Evan Gershkovich'in casusluk yaptığı gerekçesi ile 16 yıl hapse mahkum edilmesine tepki gösterdi.

Bakanlar Bayraktar, Uraloğlu ve Göktaş, Barış ve Özgürlük Bayramı Resmi Töreni’ne katıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Resmi Töreni’ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şehit Piyade Yarbay Demirkan için taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehit Piyade Yarbay Abdullah Cem Demirkan için taziye dileklerini iletti.

Dervişoğlu, Barış ve Özgürlük Bayramı Geçit Töreni'ne katıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Fazıl Küçük Bulvarı'nda düzenlenen 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Geçit Töreni'ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) başkenti Lefkoşa ziyaretinde KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi.

Yavaş “Harekatın 50. Yılında: Kıbrıs” fotoğraf sergisinin açılışına katıldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, KKTC Ankara Büyükelçiliği ve Gazeteciler Cemiyeti’nin iş birliği ile düzenlenen “Harekatın 50. Yılında: Kıbrıs” isimli fotoğraf sergisinin resepsiyonuna katıldı.

Barem Ambalaj'ın makina yatırımı

Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin yeni aldığı makina ve ekipmanları tesise ulaştı.

Miniklerin hayalleri tuvallere yansıdı

Mamak Belediyesi’nin “Atölye Mamak” etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Etkinliklerin adresi bu kez Yeşilbayır Bebek Kütüphanesi oldu. Bebek Kütüphanesi’ne gelen minikler, fırçayı, boyayı eline aldı, kendi tablolarını tasarladı.

AB Komisyonu Başkanı Leyen: Kıbrıs meselesi bir Avrupa meselesidir

Brüksel, 20 Temmuz (Hibya) - Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50’nci yıldönümüne ilişkin açıklama yaptı.

Nilüfer’de çöp ev temizlendi

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde, Yüzüncüyıl Mahallesi'ndeki bir evden iki kamyon dolusu atık çıkarıldı. Nilüfer Belediyesi ekipleri, "çöp ev" olarak nitelendirilen mekânı temizleyerek hijyenik hale getirdi.