Scholz: Almanya, AB’ye sıkı sıkıya bağlı, demokratik ve saygın bir ülkedir

Berlin, 20 Temmuz (Hibya) - Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Almanya’nın Avrupa Birliği’ne (AB) sıkı sıkıya bağlı, demokratik ve saygın bir ülke olduğunu söyledi.

Miller: ÇHC'yi din veya inanç özgürlüğüne saygı göstermeye çağırıyoruz

Washington, 20 Temmuz (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Matthew Miller, Çin Halk Cumhuriyeti’ni (ÇHC) din veya inanç özgürlüğüne saygı göstermeye çağırdı.

Büyükşehir Hal Kompleksi’nde kapsamlı temizlik çalışması

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Hal Kompleksinde detaylı temizlik çalışması yaptı.

Bakan Güler, KKTC'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik etti

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Komuta Kademesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) karşıladı.

TBMM Başkanı Kurtulmuş, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Töreni’ne katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50’nci yıl dönümü nedeniyle Lefkoşa'da düzenlenen 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Töreni’nde yer aldı.

Otto Holding'in bağlı ortaklıklarının faaliyeti

Otto Holding A.Ş, bağlı ortaklıklarının faaliyetine ilişkin bilgi verdi.

Peng Liyuan, Çinli ve Afrikalı çocukların yaz kampı etkinliğine katıldı

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in eşi Peng Liyuan, Çinli ve Afrikalı çocuklar için düzenlenen ‘‘Gün Işığında Sevgi’’ adlı yaz kampının dün başkent Beijing’deki etkinliğine katıldı.

Çin'deki kapsamlı reformlar dünyaya yeni fırsatlar getiriyor

Çin Komünist Partisi 20. Merkez Komitesi 3. Genel Kurul Toplantısı, 15-18 Temmuz günlerinde başkent Beijing'de yapıldı.

IDF: Savaş uçağı Gazze Şeridi'nde bir binaya saldırı düzenledi

Jerusalem, 20 Temmuz (Hibya) -İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF), savaş uçağının Gazze Şeridi'nde terör örgütlerinin askeri açıdan güçlendirilmesi amacıyla kullanılan bir binaya saldırı düzenlediğini açıkladı.

Bakan Kurum'dan Şanlıurfa'ya müjde: Balıklıgöl yenilenecek

Şanlıurfa, 20 Temmuz (Hibya) - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum iki günlük Şanlıurfa temaslarını tamamladı. Deprem konutları ve kentsel dönüşüm konularındaki gelişmeleri takip eden Bakan Kurum, Balıklıgöl'ün de çevre düzenlemesi ve iyileştirme çalışmalarıyla yeni bir görünüme kavuşacağı müjdesini verdi.