Dervişoğlu, Barış ve Özgürlük Bayramı Geçit Töreni'ne katıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Fazıl Küçük Bulvarı'nda düzenlenen 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Geçit Töreni'ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) başkenti Lefkoşa ziyaretinde KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir araya geldi.

Yavaş “Harekatın 50. Yılında: Kıbrıs” fotoğraf sergisinin açılışına katıldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, KKTC Ankara Büyükelçiliği ve Gazeteciler Cemiyeti’nin iş birliği ile düzenlenen “Harekatın 50. Yılında: Kıbrıs” isimli fotoğraf sergisinin resepsiyonuna katıldı.

Barem Ambalaj'ın makina yatırımı

Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin yeni aldığı makina ve ekipmanları tesise ulaştı.

Miniklerin hayalleri tuvallere yansıdı

Mamak Belediyesi’nin “Atölye Mamak” etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Etkinliklerin adresi bu kez Yeşilbayır Bebek Kütüphanesi oldu. Bebek Kütüphanesi’ne gelen minikler, fırçayı, boyayı eline aldı, kendi tablolarını tasarladı.

AB Komisyonu Başkanı Leyen: Kıbrıs meselesi bir Avrupa meselesidir

Brüksel, 20 Temmuz (Hibya) - Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50’nci yıldönümüne ilişkin açıklama yaptı.

Nilüfer’de çöp ev temizlendi

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde, Yüzüncüyıl Mahallesi'ndeki bir evden iki kamyon dolusu atık çıkarıldı. Nilüfer Belediyesi ekipleri, "çöp ev" olarak nitelendirilen mekânı temizleyerek hijyenik hale getirdi.

Büyükşehir, kentin dört bir yanına 800 bin adet çiçek ekti

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, daha yeşil bir Kayseri için kentin muhtelif bölgelerinde toplam 800 bin çiçek ekimi ile vatandaşlara görsel bir şölen hazırladı.

Sarkuysan'dan sermaye artırımı

Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi ve Ticaret A.Ş'de sermaye artırımı kararı alındı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının "Tercih Rehberi" yayımlandı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, üniversite tercihi yapacak gençler için "Tercih Rehberi" hazırladıklarını duyurdu.